fbpx
Nauka Angielskiego od A do Z
0

No products in the cart.

o MNIE

Hi Darling, Jestem Magda Czech

Jestem trenerem języka angielskiego i francuskiego – trenerem, który motywuje, inspiruje i sprawia, że nauka języka obcego jest przygodą, a nie przykrym obowiązkiem.

Co gdybyś mógł swobodnie porozumiewać się w kliku językach obcych tak jak zawsze o tym marzyłeś? Może to właśnie na tę chwilę czekałeś tyle czasu. Może właśnie teraz należy brać sprawy w swoje ręce i zacząć efektywnie uczyć się języka obcego? Pomogę Ci w tym, tak aby osiągnąć Twoje językowe cele w efektywny i przyjemny sposób 🙂

 

Kiedy sama byłam uczennicą wiedziałam jak bym chciała, żeby wyglądały moje lekcje z języka obcego. Obecnie jako trener nauczyciel kieruję się zasadą, żeby nie tworzyć nic, co mnie samej nie sprawia przyjemności. Moja historia nauczyła mnie, że nauka języka angielskiego i francuskiego może być pasjonującą przygodą, jeżeli tylko będziemy mieć odpowiedniego mentora, który nie będzie stawiał granic, będzie otwarty i skłonny również się uczyć – tym razem od swoich uczniów 🙂

Teraz jestem już doświadczonym trenerem językowym i chciałabym pomóc Tobie, abyś i TY nabrał chęci i motywacji do nauki języka angielskiego i francuskiego, abyś i Ty mógł zmienić swoje życie dostać awans, podwyżkę, zmienić pracę na bardziej międzynarodową, mógł bez problemu zdać maturę i cieszyć się ze zbliżających się studiów.

 

I TUTAJ MOGĘ CI POMÓC

NIEZALEŻNIE CZY CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO I FRANCUSKIEGO DO PRACY, WYJECHAĆ, UCZESTNICZYĆ W SPOTKANIACH BIZNESOWYCH Z ZAGRANICZNYMI KLINETAMI  CZY ZDAĆ MATURĘ POTRZEBUJESZ REGULARNOŚCI,  MOTYWACJI I PRZYJAZNEJ ATMOSFERY. TO JEST TWÓJ KLUCZ DO JĘZYKOWEGO SUKCESU.

Doświadczenie 

150 +

Godzin pracy

3

Języki

120+

Egzaminów

Instagram