Nauka angielsko od A do Z

Szkoła Online Frenglisz

Dlaczego powinieneś się przygotowywać do matury z angielskiego ze mną ?

Szkoła Online Frenglisz to cykl kilkumiesięcznych kursów live z wybranej tematyki i dla wybranej grupy odbiorców. Obecnie w 2021 rusza projekt Klasa Maturalna by Frenglisz adresowany do tegorocznych maturzystów, którzy będą zdawali język angielski na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Jestem doświadczonym trenerem języka angielskiego i francuskiego, która przygotowała do egzaminu maturalnego kilkadziesiąt maturzystów mogących pochwalić się wynikami z matury podstawowej czy rozszerzonej na bardzo wysokim poziomie. Uczę strategii podchodzenia do egzaminu maturalnego, powtarzam z maturzystami to co obligatoryjnie powinni powtórzyć oszczędzając ich czas i energię. Pomagam zdać egzamin z najbardziej efektywnym wynikiem 🙂

Czemu jestem trenerem językowym ?

Przyswajanie języka to coś więcej niż uczniowskie powtarzanie słówek z danego modułu czy uczenie się gramatyki danego języka. Przyswajanie języka to uczenie się danego języka w kontekście językowym, to uczenie się gramatyki w kontekście językowym i najważniejsze to poznanie kultury kraju języka, który chcemy opanować.

1 (504)

Dlaczego powinieneś się przygotowywać do matury z angielskiego ze mną ?

-Uczestniczysz w cotygodniowych spotkaniach live ze mną

W trakcie trwania kursu organizuję raz w tygodniu live dla uczestników kursu, na którym omawiam wybrane zagadnienie. Live jest nagrywany, więc każdy otrzymuje do niego dostęp. Co więcej, jestem w stałym kontakcie mailowym z uczniami.

-Wdrażasz strategie, które efektywnie wykorzystasz na egzaminie

Pokażę Ci jak przygotować się do egzaminu maturalnego z danego języka, tak aby Twój wynik był wysoki.

– Ćwiczysz swoją wiedzę na testach maturalnych

W trakcie kursu każdy z maturzystów przystępuję do testów maturalnych, które są organizowane kontrolnie raz w miesiącu. Dzięki temu zobaczysz swój progress, nauczysz się rozwiązywania zadań w stresie i z ograniczeniem czasowym, tak abyś w trakcie egzaminu czuł się swobodnie.

– Masz dostęp do moich materiałów przygotowujących do egzaminu maturalnego z angielskiego

Bazujemy na materiałach przygotowujących do egzaminu maturalnego opracowywanych przeze mnie. Masz również dostęp do nagrań video omawiających poszczególne tematy. Ty wybierasz co chcesz powtórzyć w danej chwili.

Zapisz się na listę oczekujących poniżej i otrzymaj zniżkę, kiedy rozpocznie się rekrutacja do Klasy Maturalnej. Jako pierwsza osoba dowiesz się o zapisach do 1 premierowej edycji Klasa Maturalna by Frenglisz.

Uwierz mi, do tego projektu przygotowywałam się latami i już sama nie mogę uwierzyć, że ten pomysł jest w fazie realizacji.

Klasa ruszy w połowie listopada 2021. Poniżej możesz zapisać się na listę oczekujących.