Nauka angielsko od A do Z

Indywidualna nauka angielskiego/francuskiego online

Dlaczego powinieneś pracować ze mną?

Jestem doświadczonym trenerem języka angielskiego i francuskiego, która przepracowała kilkaset godzin z klientami ucząc wybranego języka. Uczyłam dorosłych zarówno zaczynając od poziomu podstawowego angielskiego/francuskiego jak i języka na poziomie zaawansowanym w tym komunikacji biznesowej.

Czemu jestem trenerem językowym ?

Przyswajanie języka to coś więcej niż uczniowskie powtarzanie słówek z danego modułu czy uczenie się gramatyki danego języka. Przyswajanie języka to uczenie się danego języka w kontekście językowym, to uczenie się gramatyki w kontekście językowym i najważniejsze to poznanie kultury kraju języka, który chcemy opanować.

1 (412)

Myślę o sobie ‘trener’ ponieważ dla mnie przy rozpoczęciu współpracy najważniejsze są motywacje danej osoby do nauki i podtrzymywanie tych motywacji przez cały program nauki języka. To jest najtrudniejsze, aby uczeń cały czas chciał się uczyć danego języka, a nie zrezygnował po kilku lekcjach myśląc, że „ i tak nie jestem w stanie mówić po angielsku”. Na samym początku współpracy uczeń musi sobie uświadomić fundamentalne prawdy, po co chce to robić, żeby w efekcie to zrobić. Ja zawsze powtarzam, że w szkole jest zdecydowanie prościej, bo uczymy się czegoś dla ocen, w życiu dorosłym już ocen nie ma, więc to jak bardzo chcesz nauczyć się języka obcego wpłynie na Twój wynik.

Dlaczego powinieneś pracować ze mną ?

– Pomogę Ci utrzymać motywację przez cały czas trwania programu

Koniec z zaczynaniem od początku i od początku i od początku. Czas zakasać rękawy i osiągnąć pierwsze językowe efekty, a uwierz mi te cieszą najbardziej

-Uczę skutecznej komunikacji w języku obcym

Czas przestać po raz setny powtarzać czym charakteryzuje się czas Present Simple w języku angielskim. Nadszedł moment na użycie wiedzy w praktyce i komunikacji słownej, bo przecież ludzie uczą się języka obcego po to, aby skutecznie się komunikować między sobą. Koniec z ciągłym robieniem zadań pisemnych, czas zacząć mówić.

-Skupimy się na tematach które są dla Ciebie przyjemne

Nauka języka obcego w większości przypadków polega na realizowaniu zadań z podręcznika zgodnie z treściami, które tam się znajdują. Niezależnie czy lubisz temat klęsk żywiołowych czy sportu co najmniej raz w roku przyswajasz ten materiał. W trakcie naszego kursu skupimy się na tematach, które są dla Ciebie przyjazne i zależą w dużej mierze od Twoich językowych celów. Jeżeli Twoją ulubioną tematyką jest rozwój osobisty, nie ma problemu będziemy korzystać z takich właśnie materiałów.

-Wiem co jest dla Ciebie ważne

Zdaję sobie sprawę, że nauka języka obcego w dorosłym wieku wymaga wielu poświęceń i przeorganizowania życia (na pewien czas dość intensywnie) dlatego pokażę Ci te strategie, które pomogą odblokować Twoją barierę językową i sprawią, że nauka języka obcego nie będzie tylko ‘nudnym obowiązkiem’.

Z iloma do tej pory nauczycielami współpracowałeś? Ilu z nich zaczynało od początku omawiać z Tobą czas Present Simple ?! Czy nie chcesz w końcu mówić i rozumieć w języku angielskim/ francuskim, a nie tylko marzyć o swobodnej komunikacji bez kompleksów ?

Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualną nauką angielskiego / francuskiego napisz do mnie na magda@frenglisz.pl. Umówimy się na niezobowiązującą rozmowę, przedstawię Ci swoją ofertę na 3 różne pakiety współpracy i wspólnie podejmiemy decyzję.